Witajcie :)

Napisz parę słów o sobie, o swoich doświadczeniach, umiejętnościach i nad czym najchętniej pracujesz
Marktsack
Posty: 1
Rejestracja: 11 sierpnia 2016, 15:50 - czw
Reputation: 0

Witajcie :)

Postautor: Marktsack » 15 sierpnia 2016, 17:19 - pn

Witam,
Nazywam się Adam (El Nińo) Bucholc, jestem z okolic Łodzi. Doświadczenie w toczenie już jakieś mam, posiadam najtańszą dostępną na rynku marketową tokarkę do drewna do której nie da się nawet zamocować uchwytu tokarskiego tyko trzeba jechać na kłach, dłuta jakie dali z tokarką takie mam. Zajmuję się budową dud (dla wtajemniczonych Marktsackpfeife i Hummelcheny), w prawdzie niewiele póki co zrobiłem - brak czasu, materiałów, problemy z tokarką, ale powoli zaczynam iść w dobrym kierunku, dodatkowo próbuję tworzyć instrumenty strunowe ale tu tokarka nie jest potrzebna. Perypetii z moją maszyną miałem sporo i myślę że niektóre doświadczenia mogą się przydać ludziom którzy zaczynają przygodę i już mają dosyć bo kupili badziewie, to nie koniec świata, trzeba próbować, kombinować i kombinować!

Awatar użytkownika
Robert
Posty: 91
Rejestracja: 04 maja 2016, 12:07 - śr
Reputation: 1
Płeć:
Kontaktowanie:

Re: Witajcie :)

Postautor: Robert » 17 sierpnia 2016, 21:58 - śr

Bardzo interesująca profesja. Chętnie poczytamy i pooglądamy kiedyś coś więcej o dudach w kontekście zastosowania techniki toczenia. Witamy.


Wróć do „Poznajmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości