Witam serdecznie

Napisz parę słów o sobie, o swoich doświadczeniach, umiejętnościach i nad czym najchętniej pracujesz
Awatar użytkownika
Cudrewny
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2016, 17:34 - pn
Reputation: 0
Lokalizacja: opolskie

Witam serdecznie

Postautor: Cudrewny » 16 stycznia 2017, 20:23 - pn

Dzień dobry.
Przedstawię się, bo choć zarejestrowałem się już w maju to jeszcze nie udzielałem się na forum. Nazywam się Jacek, od małego związany jestem z lasem i drewnem, z wykształcenia jestem leśnikiem, a zajmuję się zakupami drewna do produkcji płyt drewnopochodnych. W tamtym roku dorosłem w końcu do decyzji aby "podłubać" przy tym co od dawna mnie na co dzień otacza. Zacząłem od wytworzenia paru zegarów, świeczników, nawet coś wytoczyłem na małej stołowej tokarce. Jako, że mieszkam niedaleko Pana Ryszarda wprosiłem się na odwiedziny u mistrza i zostałem bardzo miło przyjęty. Obejrzałem warsztat, zdobyłem trochę wartościowych informacji i zacząłem szukać większej tokarki. W końcu udało się niedawno zakupić tokarkę scheppach dmt 180. Nie jest to szczyt moich marzeń ale porównywalna do nowych tokarek za ok. 3000zł, a kupiona za kilkukrotnie mniejsze pieniądze. Dokupiłem uchwyt tokarski do drewna i zacząłem przygodę z toczeniem, ale widzę że długa droga przede mną. Pozdrawiam wszystkich tokarzy i na pewno będę miał wiele pytań.

Ps. Panie Ryszardzie obiecany klocek żywotnika o pięknym usłojeniu oczywiście dotrze w końcu do Steblowa już za niedługo. Jest odłożony, aby nie wchłonęła go moja tokarka ;)
Pozdrawiam serdecznie.
https://www.facebook.com/cudrewny/

Awatar użytkownika
Robert
Posty: 91
Rejestracja: 04 maja 2016, 12:07 - śr
Reputation: 1
Płeć:
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: Robert » 17 stycznia 2017, 21:00 - wt

Panie Jacku, witamy i gratulujemy zakupu tokarki. Teraz tylko ćwiczyć :)
Zapraszamy w odwiedziny znowu jeśli będzie Pan w okolicy.
Pozdrowienia


Wróć do „Poznajmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości