Witam

Napisz parę słów o sobie, o swoich doświadczeniach, umiejętnościach i nad czym najchętniej pracujesz
Awatar użytkownika
Drewnianyszejk
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2016, 20:18 - sob
Reputation: 0

Witam

Postautor: Drewnianyszejk » 16 maja 2016, 12:10 - pn

Witam jestem Krzysztof :D tropem węża jestem trafiłem tutaj z FB z ciekawości bo wiem, że takiego innego, polskiego forum nie ma :)
Ogólnie zajmuje się wyrobem "biżuterii" drewnianej. Koraliki na dredy, plugi i tunele do uszu itp :) Może to mały kaliber wyrobów, ale jak najbardziej wykonywany na tokarce :) Oczywiście czasem się zdarzy jakąś miskę czy inną doniczkę :D Zdarzyło mi się też zrobić kilka filmó na YouTube, ale póki co to było epizodyczne, gdyby ktoś był ciekaw moge podlinkować :) to chyba tyle na wstępie :D

Także, witam jeszcze raz wszystkich serdecznie i mam nadzieje, że uda się zapełnić tą internetową lukę tokarzy w polskim internecie :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MojeToczenie
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2016, 17:18 - pt
Reputation: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: MojeToczenie » 16 maja 2016, 23:20 - pn

Witaj :)
Podeślij proszę linki do swoich filmów na YT, chętnie ( i myślę, że nie ja jeden) zobaczę co tworzysz.
Pozdrawiam
MojeToczenie - Bartosz Sokołow
mojetoczenie@gmail.com
https://mojetoczenie.blogspot.com

Awatar użytkownika
Drewnianyszejk
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2016, 20:18 - sob
Reputation: 0

Re: Witam

Postautor: Drewnianyszejk » 16 maja 2016, 23:39 - pn

Może to nikogo nie zanudzi, ale jak mówię to "rodzaj" biżuterii. Widać że nie robie tez na jakimś pro sprzęcie.. mam jakąś byle jaką tokarke o usztywnionej przeze mnie obudowie i dołożonym uchwycie raczej nie do drewna :D ale sprawdza sie jak najbardziej :D pracuje też wieloma maleńkimi nożami, stworzonymi przeze mnie na moje własne potrzeby z pilników iglaków, czy z kółka z maszynki do cięcia płytek :D












Awatar użytkownika
MojeToczenie
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2016, 17:18 - pt
Reputation: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: MojeToczenie » 16 maja 2016, 23:49 - pn

Bry...
Fajnie Ci to wychodzi (choć nie podobają mi się porozciągane uszy). Ładne rzeczy robisz.
Pozdrawiam
MojeToczenie - Bartosz Sokołow
mojetoczenie@gmail.com
https://mojetoczenie.blogspot.com

Awatar użytkownika
Drewnianyszejk
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2016, 20:18 - sob
Reputation: 0

Re: Witam

Postautor: Drewnianyszejk » 17 maja 2016, 00:00 - wt

No mi właśnie się kiedyś spodobało, i kilka lat temu pierwsze koślawe rzeczy toczyłem na wiertarce pionowej, potem na samoróbie a potem jakoś już tak zostało :D No i se tak dziubam :D

Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 87
Rejestracja: 13 maja 2016, 08:17 - pt
Reputation: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Maciej » 23 maja 2016, 14:54 - pn

Ładne, ale jak oglądam jak tniesz na krajzedze to aż mnie palce bolą i mam przed oczyma ostry dyżur :) :) :)
Jakim klejem kleisz te kawałki? Jakiego drewna używasz?

Awatar użytkownika
Drewnianyszejk
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2016, 20:18 - sob
Reputation: 0

Re: Witam

Postautor: Drewnianyszejk » 23 maja 2016, 22:44 - pn

Kleje wikolem, a co do drewna to co wpadnie liściastego - śliwa, jabłoń, grusza, czereśnia, wiśnia, merbau, czarny dąb, buk itp :D


Wróć do „Poznajmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości