Wisiory

Tu możesz przedstawić w słowie i obrazie swoje prace. Komentarze, opinie, rady i krytyka mile widziane, byle merytorycznie i na temat.
Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 120
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 13:48 - śr
Reputation: 7
Płeć:
Kontaktowanie:

Wisiory

Postautor: Ryszard » 09 marca 2017, 13:39 - czw

Niedawno postanowiłem poeksperymentować z toczoną biżuterią. W efekcie powstała kolekcja wisiorów w różnych kształtach, wielkościach i wykonanych z przeróżnych gatunków drewna. Oto mała próbka.

B001g_Wisior.JPG
Machoniowiec
B008d_Wisior.JPG
Orzech z krzemieniem pasiastym
B003a_Wisior.JPG
Zebrano
B005c_Wisior.JPG
Śliwa
B006a_Wisior.JPG
Cis
B002f_Wisior.JPG
Amarant

Awatar użytkownika
Christoph
Posty: 112
Rejestracja: 01 stycznia 2017, 20:41 - ndz
Reputation: 4
Lokalizacja: Polska-Niemcy
Kontaktowanie:

Re: Wisiory

Postautor: Christoph » 09 marca 2017, 18:35 - czw

Witam
Znowu widac reke Mistrza !..........
No w koncu musze odwiedzic moja Rdzine w Bialej Prudnickiej i zapisac sie na kurs tokarski u Pana Ryszarda :D
Piekne prace podobaja sie bardzo mojej zoneczce :) oczywiscie mnie tez bardzo sie podobaja bardzo piekne prace , no i nie czeba zbyt duzo materialu :D
Dala mnie jest to bardzoduza motywacja bo jagby nie bylo zawsze zbajdzie sie gdzies jakas sucha galaz z jabluszka albo gruszki czeresni czy inny gatunek drzewa, co napewno nic nie kosztuje a mozna bedzie z tego wyczarowac piekne przedmioty, piekna bizuterie ;)
Milo ze w koncu wypelnilo sie to wolne miejsce na forum ;)
Mam nadzieje ze teras co niekturzy Tokarze z Forum beda zmotywowani i tez pokaza swoje prace !!!..... 8-)
Pozdrowienia Christoph

Staszek
Posty: 14
Rejestracja: 14 maja 2016, 21:22 - sob
Reputation: 0
Lokalizacja: Rudawa
Kontaktowanie:

Re: Wisiory

Postautor: Staszek » 12 marca 2017, 13:27 - ndz

Piękne. Niektóre wisiorki przypominają prace Hansa Weissfloga. Mam nadzieję że kobiety docenią piękno tego typu biżuterii...
www.pieknodrewna.pl


Wróć do „Ozdoby i biżuteria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość