Akcesoria Tokarskie

To odpowiednie miejsce, jeśli chcesz spieniężyć dobra znajdujące się w Twoim warsztacie
Brejdak
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2018, 20:19 - ndz
Reputation: 0

Akcesoria Tokarskie

Postautor: Brejdak » 03 grudnia 2018, 21:16 - pn

Cześć wszystkim!

Zakładam jeden temat żeby nie rozdrabniać się na mniejsze. Mam na sprzedaż dłuta tokarskie HSS firmy Narex, tarczę do ostrzarki Tormek oraz osprzęt do ostrzenia dłut tokarskich również firmy Tormek.

Zaczynając od dłut: pięć znajduje się w oryginalnej, bardzo ładnie wykonanej, drewnianej kasecie, trzy pozostałe dokupiłem dodatkowo. Zależy mi na sprzedaniu wszystkich dłut razem, jest to komplet dzięki któremu można wykonać praktycznie wszystkie roboty tokarskie. Dłuta są wykonane bardzo starannie, z mocnej, hartowanej stali HSS. Nigdy nie były używane, są praktycznie nowe. Widoczne na niektórych zdjęciach ślady na stali to zaschnięty olej do konserwacji. W kasecie są następujące dłuta: przecinak, płaskie zaokrąglone, płaskie skośne prawe, wrzeciono oraz wklęsłe do obróbki wstępnej. Trzy dodatkowe dłuta to dwa różne wrzeciona do toczenia mis oraz skośne płaskie o dwustronnej fazie. Cena za dłuta 800 zł.

Następnie Tormek. Tarcza blackstone, granulacja 220, świetna do ostrzenia twardszych gatunków stali, zwłaszcza HSS. Zestaw do ostrzenia TNT-708 zawiera wszystko czego potrzeba do odpicowania na ostrzarce wszystkich dłut tokarskich, żeby cięły jak samurajskie miecze. Cena tarczy 600 zł, cena TNT-708 850 zł. Wszystko można sobie obczaić na internetach.

Wszystkie przedmioty zakupiłem około 3 lata temu na dluta.pl i leżały sobie nieużywane bo pozmieniało mi się w życiu i nie dane było zakupić upragnionej tokarki. Utrzymane w świetnym stanie, leżało sobie w szafie i czas żeby ktoś tych przedmiotów użył i się nimi bawił tworząc piękne rzeczy. Uważam, że z cenami nie świrowałem za bardzo, biorąc pod uwagę że wszystko jest nowiutkie, a upusty zrobiłem niezłe. W razie pytań proszę pisać.
4.JPG
3.JPG
2.JPG
8.JPG
7.JPG
6.JPG
5.JPG
12.JPG
11.JPG
10.JPG
9.JPG

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości